Co nas wyróżnia?

Przeprowadzamy kampanie kompleksowo - biorąc pod uwagę strategię komunikacyjną marki, określamy grupę docelową, dobieramy media, negocjujemy kontrakty, a następnie przeprowadzamy i kontrolujemy kampanię oraz na życzenie Klienta robimy badania post-campaign. Korzystamy i poddajemy indywidualnej, dla danego projektu, analizie badania rynku mediów oraz na bieżąco go monitorujemy.

Świetnie poruszamy się w mediach ogólnopolskich, ale naszą przewagą jest to, że świetnie znamy także media lokalne, które w przypadku Klientów ze ściśle sprecyzowaną grupą docelową pod względem geolokalizacyjnym (np. związaną wyłącznie z danym regionem) stanowią podstawowy środek dotarcia do zakładanego targetu.

Wykraczamy poza usługi domów mediowych szukając dla Klientów zawsze dodatkowych, alternatywnych form promocji.

Działamy niestandardowo i jesteśmy kreatywni, chcąc dać naszym Klientom więcej niż Oni sami by oczekiwali.

Słuchamy naszych Klientów i staramy się zawsze utrzymać wysoki poziom doradztwa i konsultacji, aby Klient czuł, że nie jest "jednym z wielu" i że nasze starania mają na celu pozyskanie zaufania i uzyskanie satysfakcji z pracy z nami. Dzięki wieloletniej, opartej na doświadczeniu i zaufaniu współpracy z agencjami reklamowymi, studiami produkcyjnymi oraz drukarniami jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientem w przygotowaniu kampanii reklamowej jeszcze przed przeniesieniem jej na płaszczyznę realizacji w mediach.